Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

2 techniki na zakrycie gumki do włosów
2 techniki na zakrycie gumki do włosów
Trendy i styl

2 techniki na zakrycie gumki do włosów

Dział
Jeśli chcesz zrobić kucyk, musisz go związać. Aby to zrobić, najczęściej wybierana jest gumka do włosów, którą można ukryć. Jak to zrobić? Jakie są techniki? Odkryj nasze rady.
 
Technia nr 1. Technikę tę można zastosować w przypadku wysokiego lub niskiego kucyka, według twojego życzenia. Aby go zrobić, postępuj tak jak zwykle. Zaczesz włosy do tyłu na wysokości karku lub wyżej, a następnie zwiąż je za pomocą cienkiej gumki. Następnie, wybierz z kucyka jeden kosmyk i owiń go wokół wiązania. Na koniec przypnij go niewidocznymi wsuwkami. Wydaje się, że twój kucyk związany jest wyłącznie jednym kosmykiem!
 
Technika nr 2. Naśladuj fryzurę z pokazu Holly Fulton. Zarysuj przedziałek z boku lub zaczesz włosy do tyłu. Oddziel lewą partię włosów i zwiąż resztę w niski kucyk. Następnie, zaczesz lewą część na gumkę, która wiąże kucyk. Kosmyk powinien owijać gumkę. Na koniec, wepnij go w kucyk. Dzięki temu, uzyskasz unikatowy, stylowy efekt, ukrywając to banalne wiązanie.
 
Oczywiście, w przypadku koka i innych fryzur niż kucyk, gumkę również można zakryć. Znajdź oryginalny pomysł na ukrycie wiązania i spraw, że twoja fryzura będzie wyglądała glamour.
 
© Pixelformula / Pokaz Holly Fulton prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ