Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

2 sposoby wiązania chustki, która ochroni cię przed słońcem
2 sposoby wiązania chustki, która ochroni cię przed słońcem
Trendy i styl

2 sposoby wiązania chustki, która ochroni cię przed słońcem

Dział
Aktualnie jesteś na pewno na wakacjach lub w trakcie pakowania się! Na pewno musisz włożyć do swojej kosmetyczki produkt Sun Therapy i zaopatrzyć się w chustkę chroniącą twoje włosy przed słońcem. Odkryj dwa sposoby wiązania apaszki, która będzie chronić twoje włosy, a zarazem nada ci stylu.
 
Pierwszy sposób nazywany jest chustką na supeł. Idealnie nosi się ją na niskim warkoczu, kucyku lub koku – wybór fryzury należy do ciebie. Po uczesaniu się, umieść środek apaszki na wysokości karku. Zawiń ją wokół głowy u nasady włosów tak, by jej dwa końce znajdowały się na czubku głowy. Na koniec, zepnij włosy w dyskretny sposób. Nie rób supła wielkości XXL!
 
Druga opcja: trójkąt na włosach. Weź trójkątną apaszkę i nałóż ją na czubku głowy u nasady włosów. Na wysokości karku zrób gruby i zaciśnięty supeł. Dzięki tej technice ochronisz wszystkie włosy przed słońcem. Chcesz chronić całą głowę? Zwiąż włosy i zrób tak, by wszystkie znajdowały się pod apaszką.
 
Dzięki chustce będziesz mogła chronić twoje włosy przed słońcem. Niemniej jednak, zanim uczeszesz fryzurę, spryskaj je również spray’em ochronnym.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ