Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

1 modelka, 2 fryzury
1 modelka, 2 fryzury
Trendy i styl

1 modelka, 2 fryzury

Dział
Fashion Week promuje modowe trendy oraz piękno, ale także modelki. Czasem, modelki pojawiają się nawet na 20 wybiegach. Tak jest w przypadku Francuzki Aymeline Valade, której twarz jest najczęściej widziana na pokazach. Zoom na najmodniejsze fryzury tej modelki, które koniecznie musisz wypróbować.
 
Zoom na Aymeline Valade. Młoda dziewczyna z Montpellier już w wieku 29 lat widziana była na wybiegach i w najbardziej znanych magazynach ostatnich lat. Widniała na okładce zagranicznego Vogue’a, na pokazie Chanel. Niczego się nie boi, a już na pewno nie godzin, które spędza na czesaniu i malowaniu, zanim pokaże się przed modową elitą. A tak w ogóle, jakie są nasze ulubione fryzury najpopularniejsziej aktualnie Francuzki?
 
"Nadmuchany" kok. Uwaga fanki stylu lat 60.! Fryzury modne w tych latach powracają. Aby zrobić taką fryzurę, jaką prezentuje Aymeline Valade na wybiegu Dereka Lam, trzeba natapirować włosy! Nałóż odrobinę pianki na zwilżone włosy, aby dodać im formy. Wysusz włosy, pochylając głowę i tapiruj kosmyk po kosmyku, spryskując go lakierem. Jest to fryzura wymagająca trochę techniki, ale za to kobieca i w stylu glamour, którą możesz nosić na co dzień.
 
Warkocz – opaska. Tym razem, to wpływy stylu bohemy biorą górę. Aby zrobić taką fryzurę, musisz mieć długie włosy. Zarysuj poziomy przedziałek przy czole. Pozostaw przednią część, a resztę włosów zaczesz do tyłu. Z przedniej części włosów zrób warkocz od ucha do ucha. Przypnij go na poziomie karku, a pozostałą część włosów zostaw rozpuszczoną. Oto dowód na to, że warkocz jest również obowiązkowy w sezonie zimowym.
 
© Pixelformula / Pokaz Derek Lam prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 et Pokaz Emilio Pucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ