Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Aktualności

Porady

Za troskliwą pielęgnację włosy odwdzięczą się pięknym wyglądem. Ponieważ na ich wygląd ma wpływ kondycja całego organizmu, ważny jest regularny tryb życia i dobre nawyki żywieniowe. Włosy zachowają piękny połysk i wygląd dzięki systematycznej pielęgnacji w domu. Fryzura będzie wyglądać przez długi czas równie dobrze jak w dniu wizyty w salonie jeśli będzie prawidłowo modelowana w domu. Zbyt gorąca prostownica, czy nie umiejętna stylizacja może negatywnie odbić się na kondycji włosów.

Aby dobrze zadbać o włosy trzeba dobrać odpowiednie akcesoria, kosmetyki i metody pielęgnacji. Troska o włosy to nie tylko strzyżenie. Trzeba włożyć dużo wysiłku w codzienne rytuały pielęgnacyjne aby włosy miały piękny połysk i zdrowy wygląd. Sekret pięknych włosów to indywidualnie opracowany program pielęgnacyjny, składający się z codziennej pielęgnacji, technik modelowani i usług w salonie.

Więcej artykułów

Warkocz korona już od kilku sezonów jest prawdziwym przebojem. Podbił serca wszystkich kobiet, które lubią wyrafinowany i kobiecy styl. Klasyczny splot warkocza, pozwala uzyskać wyszukany look. Ten modny warkocz można wykonać w włosach różnej długości, nawet krótkich.

W stylu boheme warkocz będzie w swobodny i nonszalancki, w stylu klasycznym może być uporządkowany i ściśle spleciony. Warkocz korona pasuję zarówno do dziennych ubrań typu casual jak i wyrafinowanych wieczornych stylizacji.

Możesz tą fryzurę dopasować do swojego nastroju, pory dnia i zajęć. Przedstawimy Ci sposób na wykonanie idealnego warkocza korony w kilku prostych krokach. Te wskazówki pozwolą Ci cieszyć się piękną fryzurą na każdego dnia.

Więcej artykułów

W końcu ! Masz swój wymarzony kolor. Włosy pięknie błyszczą i wyglądają naprawdę zdrowo. Oto kilka naszych wskazówek, które pomogą Ci zachować ten wspaniały efekt. Jest to kilka prostych codziennych nawyków, dzięki którym kolor utrzymuje się dłużej. Przede wszystkim wybierz zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do Twojego typu włosów.

Włosy farbowane przez cały rok wymagają troskliwej pielęgnacji, ale musisz pamiętać że będą to inne zabiegi latem a inne zimą. Odpowiednio dobrane produkty do pielęgnacji pomogą ci zachować piękny kolor pomiędzy wizytami w salonie. Bez względu na to czy jesteś teraz brunetką, blondynką czy rudzielcem możesz długo cieszyć się lśniącym kolorem.

Więcej artykułów