Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zarezerwuj wizytę on-line
Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?
Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?
Trendy i styl | Poniedziałek 05 Listopada 2012

Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?

Dział
0
0
0
0
Wybór okularów jest niezwykle ważny zwłaszcza dla tych z Was, które noszą je na co dzień. Okulary, które wybierzesz powinny Ci się podobać, być wygodne w noszeniu oraz, przede wszystkim, być stylowe! Masz krótkie włosy? Zobacz, jakie modele będą dla Ciebie najodpowiedniejsze!
 
Trendy jesień-zima 2012. Oprawki w stylu vintage i retro zawsze cieszyły się popularnością. Szykowne oprawki okrągłe lub w kształcie kocich oczu nawiązują do lat 50. i 60. W kwestii materiału, istnieje moda na oprawki lekkie, ale także i takie wykonane z bardziej szlachetnych materiałów, jak na przykład drewno.  Nie przejmuj się jednak, jeżeli marzą Ci się konwencjonalne oprawki plastikowe (z acetatu) – z pewnością i Ty znajdziesz coś dla siebie. Styl oprawek w tym sezonie jest dość oszczędny, choć drobne dodatki nadają im indywidualny charakter. W kwestii kolorów, modne są ciemne odcienie różu. Aby się wyróżnić, wybierz oprawki  w kolorze czerwonym.
 
Oprawki. Ich forma zależy od kształtu Twojej twarzy oraz długości włosów. Istnieje zasada, według której należy wybierać oprawki stanowiące przeciwieństwo kształtu twarzy. Na przykład, jeśli Twoja twarz jest okrągła, wybierz oprawki kwadratowe. Jeżeli jest kwadratowa, podstaw na oprawki okrągłe lub owalne, a nawet okulary jednoszkłowe, które będą idealnym rozwiązaniem przy krótkich włosach. W przypadku trójkątnej twarzy oraz krótkich włosów, należy wybierać duże okrągłe oprawki oversize. Natomiast, jeżeli masz owalną twarz, możesz sobie pozwolić niemal na wszystko!
 
Kolory. Wybierając okulary, zwróć uwagę by były harmonijnie one dobrane do rysów Twojej twarzy, współgrały z Twoim kolorem skóry i oczu oraz, oczywiście, Twoimi  włosami. Blondynki (poza bardzo jasnymi odcieniami blondu), szatynki oraz brunetki mogą sobie pozwolić na niemal wszystkie kolory, od jaśniejszych do ciemniejszych! Z kolei, osoby o włosach w zimnych odcieniach blondu, takich jak śnieżny blond lub biały blond powinny wybierać oprawki w kolorze beżowym lub szarym. Oprawki w zbyt ciemnych kolorach mogłyby nadto zaostrzać rysy twarzy.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Najczęściej czytane

OLAPLEX - światowy hit !

Pielęgnacja - 05 Październik 2015

OLAPLEX - światowy hit !

Promocja w salonach Jean Louis David !

Nowości - 29 Styczeń 2016

Promocja w salonach Jean Louis David !

Karta Stałego Klienta

Nowości - 27 Październik 2015

Karta Stałego Klienta

Cennik kosmetyczny

Usługi kosmetyczne - 08 Lipca 2015

Cennik kosmetyczny

Cieniowane strzyżenie, brunetka

Kolekcje - 01 Październik 2015

Cieniowane strzyżenie, brunetka

Blondynka

Kolekcje - 01 Październik 2015

Blondynka

Jak dobrze używać pianki do włosów

Fryzura - 12 Grudzień 2012

Jak dobrze używać pianki do włosów