Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zarezerwuj wizytę on-line
Jak nosić beret
Jak nosić beret
Trendy i styl | Piątek 20 Lipca 2012

Jak nosić beret

Dział
0
0
0
0
Beret – niepowtarzalne, baskijskie nakrycie głowy – długo cierpiał z powodu staroświeckiego i przestarzałego wizerunku. Jednak z biegiem lat kreatorzy mody stworzyli z niego modny dodatek, któremu należy się miejsce na wybiegach i waszych głowach. Rozszyfruj go z nami.

Aby być preppy. Styl zapożyczony od zwolenników francuskiego BCBG z wyższych klas wschodniego wybrzeża i przypominający trochę retro stał się popularny dzięki serialowi telewizyjnemu „Gossip Girl”. Jest to wyrafinowany i szykowny styl, który nada ci image małej grzecznej dziewczynki. Beret stanowi do niego doskonały dodatek. Wybierz go w ciemnych odcieniach, wykonanego z filcu lub szydełkowanego. Beret z natury dobrze dopasowuje się do głowy i nie pozwala uciec poszczególnym kosmykom. Możesz również nosić go lekko z boku. 

Aby wyglądać bardziej casual. Wolisz jeansy i tenisówki? Możesz nałożyć beret i wyglądać przy tym stylowo, a nie przesadnie elegancko. W tym przypadku, wybieraj raczej oryginalne modele, to znaczy takie, które wyróżniają się albo swoim pastelowym kolorem czy wręcz przeciwnie color blockiem, albo małymi dodatkami, które zawierają (takimi jak gwoździe czy stras). Modne są również berety oversize, dla fanek roztrzepanego stylu. Możesz je nosić zarówno na włosach długich jak i krótkich. Jednak tym razem, aby wyglądać bardziej casual, możesz sobie pozwolić na związanie włosów. Szczególnie warto wybrać niskie, rozmyte koki. Nałóż swój beret na głowę, lekko z boku, ale pozwól wyjść kilku kosmykom spod niego, dając fałszywie roztrzepany rezultat. Inny sposób noszenia beretu, to postawienie go lekko z tyłu. Może też być na samym szczycie, jeżeli masz dużą grzywkę, którą chciałabyś wyeksponować. 

Dowiedz się wiecej

Najczęściej czytane

OLAPLEX - światowy hit !

Pielęgnacja - 05 Październik 2015

OLAPLEX - światowy hit !

Blondynka

Kolekcje - 01 Październik 2015

Blondynka

Cieniowane strzyżenie, brunetka

Kolekcje - 01 Październik 2015

Cieniowane strzyżenie, brunetka

Happy hours

Promocje - 08 Październik 2015

Happy hours

Karta Stałego Klienta

Nowości - 19 Marzec 2014

Karta Stałego Klienta

Swędzi mnie skóra głowy. Dlaczego?

Pielęgnacja - 30 Lipca 2012

Swędzi mnie skóra głowy. Dlaczego?

Jak dobrze używać pianki do włosów

Fryzura - 12 Grudzień 2012

Jak dobrze używać pianki do włosów