Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić beret
Jak nosić beret
Trendy i styl | Piątek 20 Lipca 2012

Jak nosić beret

Dział
0
0
0
0
Beret – niepowtarzalne, baskijskie nakrycie głowy – długo cierpiał z powodu staroświeckiego i przestarzałego wizerunku. Jednak z biegiem lat kreatorzy mody stworzyli z niego modny dodatek, któremu należy się miejsce na wybiegach i waszych głowach. Rozszyfruj go z nami.

Aby być preppy. Styl zapożyczony od zwolenników francuskiego BCBG z wyższych klas wschodniego wybrzeża i przypominający trochę retro stał się popularny dzięki serialowi telewizyjnemu „Gossip Girl”. Jest to wyrafinowany i szykowny styl, który nada ci image małej grzecznej dziewczynki. Beret stanowi do niego doskonały dodatek. Wybierz go w ciemnych odcieniach, wykonanego z filcu lub szydełkowanego. Beret z natury dobrze dopasowuje się do głowy i nie pozwala uciec poszczególnym kosmykom. Możesz również nosić go lekko z boku. 

Aby wyglądać bardziej casual. Wolisz jeansy i tenisówki? Możesz nałożyć beret i wyglądać przy tym stylowo, a nie przesadnie elegancko. W tym przypadku, wybieraj raczej oryginalne modele, to znaczy takie, które wyróżniają się albo swoim pastelowym kolorem czy wręcz przeciwnie color blockiem, albo małymi dodatkami, które zawierają (takimi jak gwoździe czy stras). Modne są również berety oversize, dla fanek roztrzepanego stylu. Możesz je nosić zarówno na włosach długich jak i krótkich. Jednak tym razem, aby wyglądać bardziej casual, możesz sobie pozwolić na związanie włosów. Szczególnie warto wybrać niskie, rozmyte koki. Nałóż swój beret na głowę, lekko z boku, ale pozwól wyjść kilku kosmykom spod niego, dając fałszywie roztrzepany rezultat. Inny sposób noszenia beretu, to postawienie go lekko z tyłu. Może też być na samym szczycie, jeżeli masz dużą grzywkę, którą chciałabyś wyeksponować. 

Dowiedz się wiecej

Najczęściej czytane

Promocja w Poznaniu !

Nowości - 05 Kwiecień 2016

Promocja w Poznaniu !

Włosy ombre, a sombre – jaką fryzurę wybrać?

Włosy długie - 25 Listopada 2015

Włosy ombre, a sombre – jaką fryzurę wybrać?

Odbierz rabat na kosmetyki !

Nowości - 29 Marzec 2016

Odbierz rabat na kosmetyki !

OLAPLEX - światowy hit !

Pielęgnacja - 05 Październik 2015

OLAPLEX - światowy hit !

Propozycje fryzur

Fryzura - 04 Maj 2015

Propozycje fryzur

Cennik kosmetyczny

Usługi kosmetyczne - 08 Lipca 2015

Cennik kosmetyczny

Karta Stałego Klienta

Nowości - 27 Październik 2015

Karta Stałego Klienta

Po co cieniować włosy?

Fryzura - 16 Kwiecień 2013

Po co cieniować włosy?